Kalbant apie geriausias mano asmenines savybes, viena iš jų yra atsakomybė – visada laikausi savo duotų pažadų, o mano tvirčiausios draugystės yra kuriamos remiantis abipusiu pasitikėjimu. Taip pat efektyviai įsisavinu gaunamą informaciją, o naujų būdų atradimas kaip panaudoti savo sugebėjimus man suteikia energijos bei motyvacijos. Iš prigimties esu siekianti rezultatų asmenybė – galiu valandų valandas susikaupusi atlikinėti užduotį, kai yra įvardintas konkretus tikslas. Turiu stiprią vidinę „varomąją jėgą“ - intensyvumo, energijos ir motyvacijos šaltinį, kuris skatina mane sunkiai dirbti ir užbaigti pradėtus darbus.

Noriu pabrėžti, kad esu atsakinga, dėmesinga smulkmenoms, pozityvi, o svarbiausia – motyvuota dirbti ir siekti teigiamų rezultatų.

Aš domiuosi: Layout Design, Branding & Identity, Social Media, Print, Social Communication, Social Media Strategy and Marketing.

Kūrybiškumas yra išradingumas, eksperimentavimas,

taisyklių laužymas ir procesas, kuris suteikia džiaugsmo.

Išsilavinimas

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Išsilavinimo sritis - Dizainas

Specialybė - Grafinis dizainas

2016-2019

Sertifikatai

The Atomic Garden

Skaitmeninė komunikacija

2022-10-19 / 2022-12-19

Kursas susideda iš: komunikacijos strategijos, prekių ženklo analizės, kūrybinė koncepcijos ir idėjos, medijos ir jų strategijos, svetainės struktūros (UI), socialinių tinklų komunikacijos planavimo.

Programos

- Adobe Illustrator

- Adobe Photoshop

- Adobe InDesign

- Adobe Lightroom

- Adobe Premiere Pro

Su manimi galite susisiekti el. paštu: designofligita@gmail.com